Ocal wspomnienia – kup komiks

admin

Wydaliśmy już 4 komiksy z serii „Praga Gada”. Komiksy te są znakomitym prezentem dla młodych i dojrzałych warszawiaków oraz varsavianistów. Wszystkie one adaptacją autentyczne relacje sędziwych prażan, które rejestrujemy od 2010 r.

Komiks Praga Gada. O międzywojniu adaptuje wspomnienia z II RP.

O wojnie! adaptuje wspomnienia z okresu II wojny światowej.

O pokoju z okresu PRL.

Wiechem raz! adaptuje 20 najzabawniejszych felietonów Stefana „Wiecha” Wiecheckiego z lat 30. XX wieku z komentarzem najstarszych (85+), pamiętających tamte czasy seniorów!

  • Komiksy bezpłatnie przekazujemy bibliotekom, które się do nas zgłoszą.
  • Komiksy odpłatnie dostarczamy fanom komiksu pocztą – warto do nas napisać mail. Preferujemy jednak kontakt osobisty na targach, gdzie można spodziewać się rabatu! Koszt jednego komiksu to 55 zł + 10 zł przesyłka.
  • Dla fanów komiksu i kolekcjonerów wystawiamy się z komiksami na Warszawskich Targach Książki (Warszawa-Praga, Stadion Narodowy, maj), Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier (Łódź, wrzesień), Slow Weekendzie (Warszawa-Praga, ul. Mińska, grudzień) i innych targach i konwentach. Na tych imprezach czekamy szczególnie na osoby, które chcą zapisać się na warsztaty, rozpocząć u nas wolontariat lub przekazać nam namiary na ciekawego seniora – gawędziarza.

Pamiętaj! Kupując komiksy z serii „Praga Gada” wspierasz akcję ocalania wspomnień seniorów i organizowania przez nas bezpłatnych warsztatów retrospekcji, gwary warszawskiej czy informatycznych, a niebawem też storyboardów.